Ráth Mózes: A héber nyelv tankönyve. Iskolai és magántanulásra kulccsal és szójegyzékkel. Első gyakorlati módszer a héber nyelv szóban és írásban való elsajátítására. Bevezetés az irodalomba. Bécs, 1933, Ráth M., 4+188+188 p. Magyar és héber nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel. Ritka!