Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Ráth Mózes: A héber nyelv tankönyve. Iskolai és magántanulásra kulccsal és szójegyzékkel. Első gyakorlati módszer a héber nyelv szóban és írásban való elsajátítására. Bevezetés az irodalomba. Bécs, 1933, Ráth M., 4+188+188 p. Magyar és héber nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor