Thurn-Rumbach István: Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor, 225+2 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.