Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

[Gottlieb Wilhelm Rabener (1714-1771)]: Rabnernek szatirái, vagy-is gúnyoló beszédei. Gellertnek egy vig-játékával egyetemben fordította: Sz. S. J. Pozsony, 1786, Füskuti Landerer Mihály, 407 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, hullámos kötéstáblákkal, a gerinc kis sérüléssel, foltos lapokkal, az utolsó lapon sérüléssel, lyukkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor