Hollóházi fekete-fehér cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-fekete-feher-cukortarto-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-11-cm~II1955441
1955441
11187
345
Beschreibung: Hollóházi fekete-fehér cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11 cm
: turóczi_márk