Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, Képző... https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500027/Entz-Geza-Gero-Laszlo-A-Balaton-kornyek-muemlekei-Bp-1958-Kepzomuveszeti-Alap-Kia~II1959820
1959820
12422
345
Ships Balaton
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötés, szakadt papírborítóval, kissé kopottas állapotban.
: turóczi_márk