Tétel

Katalognummer:

12520.
Beendet 345. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

1 000 HUF

11

Beschreibung:

cca 1914-1935 Vegyes térkép tétel, Gergely Endre (1885-1938) térképész, m. kir. csendőr százados hagyatékából, nagyméretű Magyarország térkép szelvények, nagyrészt bejelölésekkel, színezésekkel, kivágásokkal, szakadásokkal, sérült állapotban, csak szelvények, nem teljes térképek, kb. 20-25 db nagyméretű szelvény.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk