Flohmarkt Zahl der Lose: 234
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960515
11559
345
Flea Market
Sárgaréz bányászcsille makett, 11×5×10 cm, fa talapzaton
1955940
11560
345
Flea Market
Dekoratív bronz gyertyatartó, m: 23 cm 1956587
11561
345
Flea Market
XX. sz. eleje: Fa újságtartó intarziával, ráragasztott képpel 60x54 cm 1954151
11562
345
Flea Market
Davidoff fa szivarosdoboz csattal 15x9x10 cm
1954078
11563
345
Flea Market
Erzsébet királynét, Sisit ábrázoló nyomat üvegezett keretben. Keret méret 32x26 cm 1954075
11564
345
Flea Market
Budapestért nagyméretű, hímzett szocialista selyemzászló 50x95 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF