Buba jelzéssel: Olvasó lány. Olaj, vászon. 32x21 cm https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Buba-jelzessel-Olvaso-lany-Olaj-vaszon-32x21-cm~II1960220
1960220
10034
345
Beschreibung: Buba jelzéssel: Olvasó lány. Olaj, vászon. 32x21 cm
: turóczi_márk