Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1905460
16958
345
Books: Social sciences
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
1955435
16959
345
Books: Social sciences
Erdődi János: Neveléstan. I-III. rész. I. rész: Embertan. Neveléstan II. rész. III. rész: Nevelés-történelem. Bp.,1881-1882, Lauffer Vilmos. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. 1958094
16960
345
Books: Social sciences
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1980. Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.+Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp.,1966, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1960584
16961
345
Books: Social sciences
Féja Géza: Viharsarok. Az alsó Tiszavidék földje és népe.Második kiadás. Bp., é. n., Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban. Hozzá az eredeti, sérült papírborító.
1937347
16962
345
Books: Social sciences
Féja Géza: Viharsarok. Az alsó Tiszavidék földje és népe. Bp., é. n., Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
1917481
16963
345
Books: Social sciences
Földes Béla: A szociális igazság felé. Szociális Breviárium. Országos Szociálpolitikai Intézet Könyvtára. I. sorozat. 3. szám. Bp., 1936, Országos Szociálpolitikai Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal. 1955467
16964
345
Books: Social sciences
Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Emlékezés. Sajtó alá rendezte és előszóval ellátta: Nagy Olga. A borító Árkossy István munkája. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1960547
16965
345
Books: Social sciences
Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, jó állapotban.
1905336
16966
345
Books: Social sciences
1938615
16967
345
Books: Social sciences
Lukács György: Nietzsche és a fasizmus. Bp.,1949,Hungária, 87 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1922344
16968
345
Books: Social sciences
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban II. kötet, Uj Irodalmi Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben,
1905734
16969
345
Books: Social sciences
Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF