Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Mer... https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Zsoldos-Attila-3000-kilometer-Sajto-ala-rendezte-Ujvari-Sandor-Merenyi-Rudolf-rajzaival-B~II1954715
1954715
15042
345
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Merényi Rudolf rajzaival. Bp.,1932,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
: hsz