15591.
Beendet 345. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.