15533.
Beendet 345. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.