15039.
Beendet 345. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap kiszakadt, kissé kopottas állapotban.