A tízéves Vitézi Rend 1921-1931 Szerk. Szécsy Imre, Oszlányi Kornél, Oszlányi József, Farkass Jenő
Kiadja az Országos Vitézi Szék szerkesztőbizottsága.
Budapest, 1931. Wodianer F. 470p. Szövegközti képekkel. Kiadói egészvászon kötésben. Apró kopások a sarkoknál, de jó állapotban.