A Magyar Törvénytár betűrendes tárgymutatója 1847/48-1880. Készítette ... https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Bucher/Bucher-Jura~1500003/A-Magyar-Torvenytar-beturendes-targymutatoja-184748-1880-Keszitette-Knorr-Alajos-Bp-18~II1955375
1955375
15697
345
Books: Law
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: A Magyar Törvénytár betűrendes tárgymutatója 1847/48-1880. Készítette Knorr Alajos.
Bp., 1885. Nágel. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben Kopásokkal
: tánczos_gábor