16669. Beendet 345. Fernauktion Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
0 HUF
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos egészvászon borítóval, szakadt, kopott, foltos papírborítóval, dohos.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor