Malonyai Dezső: Az akt. Művészekről és a művészetről az akt kapcsán. B... https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Malonyai-Dezso-Az-akt-Muveszekrol-es-a-muveszetrol-az-akt-kapcsan-Bp-1914-Orszagos-M~II1960370
1960370
16712
345
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Malonyai DezsÅ‘: Az akt. MűvészekrÅ‘l és a művészetrÅ‘l az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság. Kiadói papÃrborÃtóban, kopott, sérült, foltos borÃtóval, de belül jó állapotban.