Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

Az "ELITE - le arti e gli stili in ogni tempo e paese" sorozat két kötete: Le porcellane europee (szerk.: Bacci, Mina), Arredamento moderno (szerk.: Dal Lago, Adalberto). Milano, 1966, Fratelli Fabbri Editori. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk