Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomo... https://www.darabanth.com/de/344-Fernauktion/344.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~8/Herendi-Viktoria-mintas-vaza-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-20-5-cm~II1945461
1945461
11204
344
Beschreibung: Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
: turóczi_márk