Paulovits Pál (1892-1975):Öböl Akarattyán. Rézkarc, papír, jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/344-Fernauktion/344.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Paulovits-Pal-1892-1975Obol-Akarattyan-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-19C3972~II1950817
1950817
10202
344
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975):Öböl Akarattyán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
: turóczi_márk