15655.
Beendet 344. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. Kereszty Alfonz: Élettan, sportélettan. Bp.,1967, Sport. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1450 példányban.