Amíg városatya lettem. A Főváros főtisztviselőinek és törvényhatósági bizottsági tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel. Szerk.: György Endre. Dr. Sipőcz Jenő polgármester előszavával. Bp.,1931, Globus-ny., 419+1 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, a címlap Kner Albert munkája, kopott borítóval.