Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeállította és a bevezető tanulmányt írta Dr. Horváth Miklós. Előszót írta Munnich Ferenc. Bp., 1958, Zrinyi. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. + Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp.,(1945), Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor