Gáspárné Dávid Margit: Csöppike meseországban. Pályi Jenő rajzaival. B... https://www.darabanth.com/de/344-Fernauktion/344.0/Bucher/Bucher-Marchen~2000017/Gasparne-David-Margit-Csoppike-meseorszagban-Palyi-Jeno-rajzaival-Bp-1935-Nova-Elso-k~II1911288
1911288
17498
344
Books: Tales
Beschreibung: Gáspárné Dávid Margit: Csöppike meseországban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1935, Nova. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (16-49.), egy illusztrációt kiszíneztek.
: tánczos_gábor