Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938352
11105
343
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Távol keleti bronz szántó földmunkás, jelzés nélkül, m:11, h:17 cm
1877875
11106
343
Bozó Gyula (1913-2004): Praepositura Veteris Budensis 1032-1038 / Az Óbudai Káptalan megalapításának emlékére készült nagyméretű bronz plakett. Jelzett. 27x21 cm 1937229
11107
343
Szántás. Bronz fali relief fa kerettel. Jelzés nélkül. 56x26 cm
1937242
11108
343
Nagyméretű faragott fa relief, keleti témával 70x29 cm 1936681
11109
343
Jelzett Gorkij szobor márvány talapzaton 17 cm
1939740
11110
343
Iparmnűvész fali dísz. Réz. Mozog. 42x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF