1924 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1924. XXXIV. évf.1-50. sz. 1924. január 1-junius 30-ig, fél évfolyam. Bp., 1924, "Pátria", 632 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.