Tétel

Katalognummer:

12513.
Beendet 343. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

1934 Losonc (Lučenec/ Lizenz), A lučeneci áll. csehszlovák református reálgimnázium magyar párhuzamos osztályának 1933-1934. évben érettségizett növendékei. Losonc, Foto Aetelier Bergtraun, kissé sérült üvegezett fa keretben, 26x37 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk