Szűcs Sándor: Pusztai szabadok. Rajzok a régi Alföld életéből. Bp.,195... https://www.darabanth.com/de/343-Fernauktion/343.0/Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Szucs-Sandor-Pusztai-szabadok-Rajzok-a-regi-Alfold-eletebol-Bp-1957-Magveto-Kiadoi-fC3~II1936146
1936146
16972
343
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Szűcs Sándor: Pusztai szabadok. Rajzok a régi Alföld életéből. Bp.,1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: ra