Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 191

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó egészvászon-kötés, jó állapotban.
15072.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rußland mit 200 Abbildungen. Die Ganze Welt im Bilde. München, ,Delphin-Verlag, XXIX+3 p.+96 t. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerince kis sérült, a fűzése laza, a kötése sérült.
15073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Győri Vilmos: Pozsony története. Pozsony, 1911, Angemayer Károly. Félvászon kötés, kopottas állapotban + egy töredékkel.
15074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaal György: Magyarok utcája. Erdélyi Tudományos Füzetek 221. Kolozsvár, 1995, Erdélyi Múzeum Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dercsényi Dezső - Pogány Frigyes: Pécs. Városképek - Műemlékek sorozat. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15076.

Rufpreis:
800 HUF

15077.

Rufpreis:
1 200 HUF

15078.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schopper Tibor: Őrség. Bp.,1982,Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15079.

Rufpreis:
800 HUF
10

15505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15506.

Rufpreis:
2 800 HUF

15510.

Rufpreis:
5 000 HUF

15511.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF