Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1918453
15036
343
Books: Travelling, Local History
Wien. Vienna/Vienne. Wien,é.n. Verlagsanstalt "Grapha". Német nyelven. Kiadói kissé foltos félvászon-kötésben, 64 db fekete-fehér fotóval Bécsről. 1937796
15037
343
Buda és Pest 1856. L. Rohbock 16 metszete. Bp., 1988 Múzsák Közművelődési Kiadó. 16 metszet reprintje, papír mappában, jó állapotban
1937938
15038
343
Baedeker, Karl: Unteritalien, Sizilien (Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu). Leipzig, 1936, Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition 1725850
15039
343
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány. 1892187
15040
343
Az Eperjes-hegy élettelen és élővilága. Szerk.: Császár Géza. Kirándulásvezető természetkedvelőknek. Bp.,2002, ELTE.
1912014
15041
343
Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1909521
15042
343
Dr. Hőgyész László: Régi települések és épületmaradványok Sümegen. Sümeg, 1976, Sümeg Nagyközségi Közös Tanács-Hazafias Népfront Bizottsága, 50 p. Kiadói papírkötéssel, jó állapotban.
1909244
15043
343
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986, Vörösváry. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1937791
15044
343
Dr. A. N. J. Den Hollander. Az Alföld települései és lakói. Bp., 1980. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 1938884
15045
343
Pataki József: A csíki vashámor a XVII. század második felében. Csíkszereda, 1971, Csíkszeredai Múzeum. Kiadói papírkötés.
1938872
15046
343
1891001
15047
343
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF