15071.
Beendet 343. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. FordÃtotta GyÅ‘ry Loránd. Bp. é.n. Révai. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borÃtóval