Tarcsafalvi Albert: A magyar nemzet története az elemi népiskolák V-ik osztálya számára. Kolozsvár,(1911),Stief Jenő és Társa, 105+3 p. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval.