Iskolai énekgyűjtemény II. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvt... https://www.darabanth.com/de/343-Fernauktion/343.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Iskolai-enekgyujtemeny-II-Szerk-Kodaly-Zoltan-Nemzetnevelok-Konyvtara-V-A-Nepiskola-kC3~II1934189
1934189
17262
343
Beschreibung: Iskolai énekgyűjtemény II. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 15. Bp., 1944, Országos Közoktatási Tanács. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
: tánczos_gábor