Pfadfinder Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1931270
12741
342
Scout
Vegyes cserkész tétel: különféle iratok, igazolványok, felvarrók, stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag 1931269
12742
342
Scout
Vegyes cserkész tétel: különféle iratok, igazolványok, felvarrók, stb., érdekes, átnézésre érdemes anyag 1931250
12743
342
Scout
Jamboree-zsebszótár. Összeáll.: K. Molnár Frigyes. Bp., 1933, Magyar Cserkészszövetség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1929591
12744
342
Scout
1934 A magyar cserkész c. újság felszerelési melléklete
1931373
12745
342
Scout
cca 1930-1945 A 304. sz. Kőrösi Csoma Sándor cserkészcsapattal kapcsolatos okmányok, nyomtatványok, fotók. A történetükről szóló könyv. Vegyes állapotban 1931356
12746
342
Scout
cca 1946 A 308. és a 788. sz. Kőrösi Csoma S. cserkészcsapat fotóalbuma 100 fotóval a cserkészvezetőnek címezve. Érdekes képekkel.
1557851
12747
342
Scout
1802366
12748
342
Scout
Gábor Jenő: Cserkészháború. Kalandos ifjúsági regény. Bp. (1934.) Győző. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. 1752136
12749
342
Scout
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Teleki Pál előszavával, Witz Béla bevezetőjével. Szerk.: Temesi Győző. Főmunkatárs: Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. szám. Bp.,1929, Magyar Cserkészszövetség,("Élet"-ny.) 264 p. V. kiadás. Átkötött félvászon-kötés. 1919564
12750
342
Scout
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear 1919558
12751
342
Scout
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6 with tear 1919594
12752
342
Scout
1933 Gödöllő cserkész Jamboree kisplakát / Scout World Jamboree small poster. S: Márton. 17x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF