Kolozsváry Sándor (1896-1944): Élet. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődés... https://www.darabanth.com/de/342-Fernauktion/342.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kolozsvary-Sandor-1896-1944-Elet-Rezkarc-papir-jelzett-gyurodessel-uvegezett-keretb~II1549925
1549925
10087
342
Beschreibung: Kolozsváry Sándor (1896-1944): Élet. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, üvegezett keretben, 33×20 cm
: vörös_iván