Entz Géza-Genthon István-Szappanos Jenő: Kecskemét. Városképek-Műemlék... https://www.darabanth.com/de/342-Fernauktion/342.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Entz-Geza-Genthon-Istvan-Szappanos-Jeno-Kecskemet-Varoskepek-Muemlekek-Bp-1961-Muszak~II1928965
1928965
15026
342
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Entz Géza-Genthon István-Szappanos Jenő: Kecskemét. Városképek-Műemlékek. Bp., 1961, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
: ra