Gläser Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1920160
11179
341
Glass-objects
Muranói csavart zöld üvegdísz, apró kopásokkal, m: 27 cm
1920165
11180
341
Glass-objects
Muranói színes rücskös váza, apró kopásokkal, m: 23,5 cm
1921290
11181
341
Glass-objects
Muranói szakított dekoratív üvegváza, apró kopásokkal, m: 21 cm 1901548
11182
341
Glass-objects
Bormioli színes olasz üveg szervírozó készlet: olajkiöntő, 2 db sószóró, tál, saját dobozában, jó állapotban
1919017
11183
341
Glass-objects
Theresianthal boros poharak (6 db), jelzett, csiszolt, hibátlan, m:13 cm (6×) 1918371
11184
341
Glass-objects
Rosenthal kristály poharak (20 db), hibátlanok, csiszoltak, jelzés nélkül
1918729
11185
341
Glass-objects
Rosenthal kristály talpas pohár (mexikói gitáros, torreádor), jelzett, hibátlan, m:13 cm (2×)
1918722
11186
341
Glass-objects
Rosenthal kristály különféle poharak (23 db), csiszolt, jelzett, néhányon nagyon apró csorbával
1919392
11187
341
Glass-objects
Jelzett (Eisch) borospohár ( 6db), hibátlan, csiszolt, m: 18 cm (6×)
1917819
11188
341
Glass-objects
Venini jelzéssel: kis buborék tálka, alján apró karcolásokkal, 9×9 cm 1917234
11189
341
14000
Glass-objects
Inwald Barolac levels váza, formába öntött, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 16,5 cm, d:16 cm
1917869
11190
341
Glass-objects
Schwott Zwiesel talpas pohár készlet, hibátlan, jelzett, eredeti dobozában, m: 24 cm (6×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF