Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1901509
30515
341
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosí Rt" jelzett Ag emlékérem (30,96g/0.925/42mm) T:PP 1917401
30516
341
Numismatik
2014. "20 éves a Magyar Bírósági Végrehajtó Kamara" fém emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
1919723
30517
341
3400
Numismatik
2016. "Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,11g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat 1923314
30518
341
Numismatik
DN "Szentes város díszpolgára" Br emlékplakett (102mm) T:2
1923580
30519
341
Numismatik
DN "Szeptember 29" bronzozott fém emlékplakett (88x112mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom
1923578
30520
341
Numismatik
DN "Weisz József Úrnak az Északi Mill" fém emlékplakett (54x79mm) T:2,2- ph.
1918083
30521
341
Numismatik
DN "Nagybaracska" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1- ujjlenyomatos
1905416
30522
341
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Emlékérem a mohácsi csatavesztés 20. évfordulójára 1546" aranyozott Cu utánveret T:PP 1922949
30523
341
Numismatik
DN "Tessedik Sámuel 1742-1820 - Folyton szem előtt tartom, hogy hazámnak s az emberiségnek használnom kell" egyoldalas, öntött Br plakett (94mm) T:2 1919846
30524
341
Numismatik
DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem, eredeti műanyag tokban (~3,24g/0.800/22x28mm) T:PP tok sérült 1920605
30525
341
Numismatik
DN "Magyar Hajó és Darugyár - 15" Br emlékplakett (92mm) T:2- 1917356
30526
341
Numismatik
DN "Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága - A testületért" fém emlékérem (42,5mm) T:2 patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF