Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 92

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosí Rt" jelzett Ag emlékérem (30,96g/0.925/42mm) T:PP
30515.

Rufpreis:
3 000 HUF

2014. "20 éves a Magyar Bírósági Végrehajtó Kamara" fém emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
30516.

Rufpreis:
2 000 HUF

2016. "Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,11g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat
30517.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

DN "Szentes város díszpolgára" Br emlékplakett (102mm) T:2
30518.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Szeptember 29" bronzozott fém emlékplakett (88x112mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom
30519.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Weisz József Úrnak az Északi Mill" fém emlékplakett (54x79mm) T:2,2- ph.
30520.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Nagybaracska" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1- ujjlenyomatos
30521.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Magyar Aranyóriások - Emlékérem a mohácsi csatavesztés 20. évfordulójára 1546" aranyozott Cu utánveret T:PP
30522.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

DN "Tessedik Sámuel 1742-1820 - Folyton szem előtt tartom, hogy hazámnak s az emberiségnek használnom kell" egyoldalas, öntött Br plakett (94mm) T:2
30523.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem, eredeti műanyag tokban (~3,24g/0.800/22x28mm) T:PP tok sérült
30524.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Magyar Hajó és Darugyár - 15" Br emlékplakett (92mm) T:2-
30525.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága - A testületért" fém emlékérem (42,5mm) T:2 patina
30526.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF