Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 92
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1921097
30503
341
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1979. "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina 1920993
30504
341
Numismatik
1980. "Naptár" Ag bélyegérem sérült ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina 1923322
30505
341
Numismatik
1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2
1921016
30506
341
Numismatik
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP) 1922691
30507
341
Numismatik
~1980. "A Termelőszövetkezetért - Rozmaring" kétoldalas Br plakett, előlapon Pesthidegkút látképével(?), eredeti tokban (103mm) T:2 1905558
30508
341
Numismatik
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
1892346
30509
341
Numismatik
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2 1901376
30510
341
Numismatik
1990. "Kispestért 1990" Br emlékplakett (92mm) T:2
1921100
30511
341
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." fém emlékérem dísztokban (40mm) T:2 1918075
30512
341
Numismatik
1999. "A Magyar Állam 1000 éves" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 1919793
30513
341
Numismatik
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo. 1877014
30514
341
Numismatik
2002- . "Kovács István díj" Cu emlékérem (60mm) T:1 (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF