Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 92

1979. "Naptár" Ag bélyegérem ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30503.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980. "Naptár" Ag bélyegérem sérült ÁPV tokban (~5,5g/0.835/24mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30504.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980. "Felszabadulás 1945-1980" Br emlékplakett, hátoldalán lyuk rögzítéshez (101mm) T:2
30505.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
30506.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1980. "A Termelőszövetkezetért - Rozmaring" kétoldalas Br plakett, előlapon Pesthidegkút látképével(?), eredeti tokban (103mm) T:2
30507.

Rufpreis:
1 800 HUF

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa" jelzett Ag bélyegérem eredeti, plombált ÁPV tokban (~3,40g/0.835/27x22mm) T:1- (eredetileg PP)
30508.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2
30509.

Rufpreis:
1 000 HUF

1990. "Kispestért 1990" Br emlékplakett (92mm) T:2
30510.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." fém emlékérem dísztokban (40mm) T:2
30511.

Rufpreis:
1 400 HUF

1999. "A Magyar Állam 1000 éves" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30512.

Rufpreis:
6 000 HUF

2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30513.

Rufpreis:
5 000 HUF

2002- . "Kovács István díj" Cu emlékérem (60mm) T:1 (eredetileg PP)
30514.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF