Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 92

Oláh István? (1890-1944) DN "Gróf Széchenyi Ödön 1839-1922 - A Fővárosi Tűzoltóparancsnokság alapítója és első parancsnoka" Br emlékplakett eredeti dísztokban (87x127) T:1-,2
30466.

Rufpreis:
5 000 HUF

Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:PP,1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30467.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and award document. Sign.: Iván Szabó (939g/205mm) C:UNC the award document folder is damaged on top
30469.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 1987. "Aradi vértanúk I.-XIII." vörösréz sorozat az aradi vértanúk portréjával (13xklf), dísztartóban, dísztokban, a 26. honvédzászlóalj 5. századának sérült viaszpecsétjével (39-40mm) T:1
30470.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Zrínyi Miklós" egyoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
30471.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" bronz plakett szalag nélkül (40x40mm) T:1-,2
30472.

Rufpreis:
3 000 HUF

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" aranyozott Br emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:1-
30473.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" Br érem (37mm) T:2
30474.

Rufpreis:
1 200 HUF

1909. "Testvériség Sport Egyesület" Br és Al díjérem pár (38mm és 39mm) (2xklf) T:2
30475.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1916. "Fischer József 1838-1916" Zn emlékplakett (49x70mm) T:1- kis oxidáció
30476.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

~1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" Br emlékplakett (70x105mm) T:2
30477.

Rufpreis:
3 000 HUF

1927. "Osztrák Tacskó Klub" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Budapest 1927. május 29-30." Szign.: F. KOUNITZKY (72x43mm) T:2
30478.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF