1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zich... https://www.darabanth.com/de/341-Fernauktion/341.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/1879-Emlek-Erem-Szekesfehervari-1879-evi-orsz-kiallitas-Grof-Zichy-Jeno-a-kiallitC3~II1922447
1922447
30473
341
3200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: 1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" aranyozott Br emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:1-
: cserveni_ödön