Antik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1924338
11031
341
Antique
Gazdagon díszített, régi kínai kő pecsétnyomó. Felakasztható / Antique Chinese seal maker with rich ornaments 4,6 cm 1920966
11032
341
Antique
Ezüstözött végű szipka, csont résszel, h: 7,5 cm
1920028
11033
341
Antique
Kézzel festett pajzán jelenetes fa dobozka, tető és alj nem illenek össze, karcolásokkal, jelzés nélkül, d:8,5 és 8,8 cm
1920290
11034
341
Antique
Ezüstözött szecessziós teás kanál készlet ( 6db), eredeti sérült dobozában, jelzett, h:14,5 cm (6×) 1690856
11035
341
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kések, jelzett, összesen:3 db, h:21-27 cm
1690854
11036
341
15000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű sajt és tortaszelő, jelzett, h:22-25 cm
1845509
11037
341
50000
Antique
1920286
11038
341
15000
Antique
Brunel ezüst (Ag.) tetejű fa kártyadoboz, jelzett, 23×17 cm 1920292
11039
341
Antique
Ezüstözött alpakka kanál és villa készlet ( 24 db), eredeti dobozában, jelzett, h: 21 cm (24×)
1869815
11040
341
13000
Antique
1869768
11041
341
14000
Antique
Szecessziós spiáter tál, jelzés nélkül, 35×21 cm
1869756
11042
341
Antique
Szecessziós alpakka tál, jelzés nélkül, apró lyukkal, 36×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF