Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Beschreibung:

Mechanical Engineers' Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor