15651.
Beendet 341. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben