Dr. Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.