15036.
Beendet 341. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.