https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 37
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1917437
16817
341
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1922313
16818
341
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kövy József, előszóval ellátta gróf Teleki Jószefné: Az okszerű baromfitenyésztés. Bp., 1908. Pátria. Kissé sérült egészvászon kötésben. 138 + 4 p. 1837062
16819
341
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Őszy-Tóth Gábriel: Így főz a Tisztelt Ház. Bp., 2001, O&P Média. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1885021
16820
341
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban. 1844846
16821
341
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1900739
16822
341
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Borsos József-Dr. vitéz Kolta Ervin: A helyes táplálkozás. Bp.,(1940),Eggenberger-féle Könyvkereskedés-Rényi Károly, 151+1 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1877478
16823
341
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Mérges gombák. Gombamérgezések. Szerk.: Dr. László Nándor. Bp.,1981, Medicina. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1887236
16824
341
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Az első szakácskönyvem Főzőiskola gyerekeknek
Das Lot is nicht erreichbar
1918630
16825
341
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szárnyasok. Nova szakácskönyvek. Bp.,1991,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1782706
16826
341
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
Das Lot is nicht erreichbar
1822521
16827
341
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
Das Lot is nicht erreichbar
1904457
16828
341
0
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse