1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Vasúti engedélykérők és üzemeltetők könyve. Szerk.: Csárádi János, Hartyányi István. Bp.,1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.