Balogh Béla-Vikár Tamás: A hajók elmélete. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó,... https://www.darabanth.com/de/340-Fernauktion/340.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500026/Balogh-Bela-Vikar-Tamas-A-hajok-elmelete-Bp-1955-Akademiai-Kiado-720-p-Kiadoi-felva~II1910411
1910411
12767
340
Ships Balaton
Rufpreis:
2 600 HUF 7,05 EUR , 8,13 USD
Beschreibung: Balogh Béla-Vikár Tamás: A hajók elmélete. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó, 720 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 500 példányban.
: tánczos_gábor