Zorkóczy jelzéssel: Téli hangulat. Olaj, vászon, festék kopásokkal, 2... https://www.darabanth.com/de/340-Fernauktion/340.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500031/Zorkoczy-jelzessel-Teli-hangulat-Olaj-vaszon-festek-kopasokkal-21C39731-cm~II1909605
1909605
10255
340
Beschreibung: Zorkóczy jelzéssel: Téli hangulat. Olaj, vászon, festék kopásokkal, 21×31 cm
: turóczi_márk